Dátum Miesto udalosti
od 23. novembra 2021
do 23. novembra 2021
ONLINE ZOOM

Odborný garant

Ing. Ján Meravý

Anotácia

Prednáša: Ing. Ján Meravý, súdny znalec v odbore elektrotechnika a bezpečnosť práce, člen TK 84 pri ÚNMS SR, certifikovaný elektrotechnik špecialista na projekty VTZE, revízny technik VTZE bez obmedzenia napätia v obj. skupiny A a B

 

V praxi projektanta, revízneho technika VTZ E ako aj prevádzkového elektrikára sú často neznalosti, kde a ako správne použiť tlačidlo núdzového zastavenia a núdzového vypnutia. Túto problematiku objasňuje táto prednáška aj s názornými príkladmi a správnym označením takéhoto tlačidla podľa súčasne platných predpisov.

Dátum

23. novembra 2021 - 23. novembra 2021

Miesto udalosti

ONLINE ZOOM

Odborný garant

Ing. Ján Meravý

Organizačné pokyny

 1. Prednáška sa uskutoční cez ZOOM 23. 11. 2021
 2. Prihlásiť sa môžete jednou z možností:
  a) zakúpením vstupenky na: www.elektromanagement.sk
  b) emailom: objednavky@elektromanagement.sk
 3. Zakúpenie vstupeniek je možné najneskôr jeden deň pred konaním prednášky, ktorej sa chcete zúčastniť 
 4. Poplatok je 15 € s DPH. Je potrebné ho uhradiť pred konaním prednášky. Po pripísaní platby na náš účet Vám budú odoslané ďalšie organizačné pokyny, ako aj odkaz a heslo, s ktorým sa 23. 11. na prednášku pripojíte.
 5. Počas online prednášky budete môcť s lektorom priamo diskutovať alebo klásť mu otázky prostredníctvom chatu v aplikácii zoom.
 6. Ak sa nebudete môcť zúčastniť prednášky v daný termín, budete si ju môcť pozrieť z videozáznamu, ktorý budeme zasielať všetkým prihláseným poslucháčom.
 7. Ak si nestihnete zakúpiť vstupenku na online prednášku, budete si môcť zakúpiť v našom e-shope priamo videoprednášku.

Dátum

23. novembra 2021 - 23. novembra 2021

Miesto udalosti

ONLINE ZOOM

Odborný garant

Ing. Ján Meravý

Mediálni partneri