Dátum Miesto udalosti
od 25. novembra 2021
do 25. novembra 2021
ONLINE ZOOM

Odborný garant

Jiří Kroupa

Anotácia

Prednáša: Jiří Kroupa, spracovateľ slovenského znenia STN EN 62305-3 a 4, riaditeľ kancelárie DEHN SE pre Slovensko, člen klubu ILPC

 

Vypracovanie analýzy rizika je základným pilierom na dosiahnutie skutočnej ochrany pred účinkami prepätia. Skutočná analýza rizika nám dá odpoveď na otázku, aké opatrenia je na objekte potrebné realizovať. Je to základ pre projektanta, ktorý následne vypracuje konkrétne technické riešenie, vyšpecifikuje zariadenia, miesta a spôsob ich inštalácie.

Dátum

25. novembra 2021 - 25. novembra 2021

Miesto udalosti

ONLINE ZOOM

Odborný garant

Jiří Kroupa

Organizačné pokyny

 1. Prednáška sa uskutoční cez ZOOM 25. 11. 2021
 2. Prihlásiť sa môžete jednou z možností:
  a) zakúpením vstupenky na: www.elektromanagement.sk
  b) emailom: objednavky@elektromanagement.sk
 3. Zakúpenie vstupeniek je možné najneskôr jeden deň pred konaním prednášky, ktorej sa chcete zúčastniť 
 4. Poplatok je 15 € s DPH. Je potrebné ho uhradiť pred konaním prednášky. Po pripísaní platby na náš účet Vám budú odoslané ďalšie organizačné pokyny, ako aj odkaz a heslo, s ktorým sa 25. 11. na prednášku pripojíte.
 5. Počas online prednášky budete môcť s lektorom priamo diskutovať alebo klásť mu otázky prostredníctvom chatu v aplikácii zoom.
 6. Ak sa nebudete môcť zúčastniť prednášky v daný termín, budete si ju môcť pozrieť z videozáznamu, ktorý budeme zasielať všetkým prihláseným poslucháčom.
 7. Ak si nestihnete zakúpiť vstupenku na online prednášku, budete si môcť zakúpiť v našom e-shope priamo videoprednášku.

Dátum

25. novembra 2021 - 25. novembra 2021

Miesto udalosti

ONLINE ZOOM

Odborný garant

Jiří Kroupa

Mediálni partneri